Vinný lístek

Nabízíme Vám bohatý výběr kvalitních moravských a světových vín - mnoha druhů a značek. U moravských vín jsou zastoupeny tyto oblasti: Mikulovská, Velkopavlovická, Znojemská, Brněnská, Mutěnická. Zahraniční vína pochází z produkce např.: Francie, Mexiko, Austrálie, Itálie, Nový Zéland, Jihoafrická republika, Španělsko, Kalifornie, Portugalsko, Argentina, Chile, Maďarsko, Bulharsko.

Upozorňujeme naše hosty na průběžné změny jednotlivých ročníků a druhů vín v naší vinotéce podle aktuální situace na trhu.

Archivní vína starších ročníků podle Vašeho výběru je možné objednat do tří dnů na základě aktuální nabídky našich dodavatelů.

Všechna vína si můžete prohlédnout in natura ve vitríně, která je umístěna přímo naproti vstupu do restaurace.Skrytý mezi lesy a v nádherné přírodě se nachází náš penzion Šafránkův Mlýn. Oblíbené ubytování na Českomoravské vrchovině Vás uchvátí výborným servisem, skvělou kuchyní a zároveň poskytne levné ubytování na Vaši dovolenou. Právem patří mezi oblíbené penziony na Brněnsku. Přijeďte k nám – těšíme se na Vaši návštěvu.

GDPR   |
Webové stránky od: